meczWyjątkowym sukcesem zakończyła tegoroczne rozgrywki drużyna Unii Miłoradzice, gromiąc na własnym boisku drużynę z Jaśkowic 4:0 (1:0). Zwycięstwo gospodarzom nie przyszło jednak łatwo. Goście, póki starczyło im sił, stanowili naprawdę równorzędną drużynę dla gospodarzy.

W 43. minucie meczu Jakub Łebek świetnie wykończył akcję i miejscowi kibice mogli cieszyć się z prowadzenia swojego zespołu. Po zmianie stron przewaga Unii nie podlegała już dyskusji, piłkarze z Miłoradzic co chwilę dochodzili do dogodnych sytuacji strzeleckich. Tomasz Skotnicki w 48. i 70. minucie zdobył kolejne bramki dla gospodarzy, a Jakub Łebek w 88. minucie zakończył mecz swoim drugim tego dnia celnym trafieniem. Po meczu na twarzach zawodników Unii Miłoradzice, prezesa Kazimierza Jaszowskiego i trenera Leszka Fudalego można było dostrzec zadowolenie zarówno z ostatniego meczu, jak i wysokiego trzeciego miejsca w tabeli w zakończonym sezonie 2020\2021.

W przerwie meczu rozegrano konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą został się Konrad Jaszowski z Miłosnej.

Za najlepszego zawodnika uznano Grzegorza Rozmiarka (Unia). Nagrody i wyróżnienia wręczał radny gminy Lubin Jerzy Tadla.

 

Mecze pozostałych drużyn gminy Lubin:

Chojnowianka Chojnów – Iskra Księginice 0:5

KS Kłopotów-Osiek – Sparta II Grębocice 1:6

Unia Miłoradzice – Albatros Jaśkowice 4:0

Victoria Niemstów – Mewa Goliszów 2:1

LZS Nowa Wieś – Huzar Raszówka 4:7

Platan Siedlce – LZS Komorniki 8:2

Iskra II Księginice – Zryw Stary Łom 4:2

Mieszko Ruszowice – Unia Szklary Górna 3:5