Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Młodzieżowej i Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem zapraszają do tworzenia strategii państwa. To pierwszy w historii tego rodzaju dokument. Konsultacje odbędą się w czwartek 11 marca 2021 r. Termin rejestracji upływa we wtorek o 23:59.

 

Baner kosultacji dla województwa dolnośląskiego.

 

– Jest to wydarzenie skupiające przedstawicieli środowisk młodzieżowych, uczniów, studentów i doktorantów z całej Polski, w trakcie którego podejmiemy dyskusje poświęcone sprawom najważniejszym dla młodego pokolenia Polaków. Celem Konsultacji wojewódzkich jest wypracowanie rozwiązań, zebranie opinii i pomysłów, które zostaną uwzględnione w dokumencie strategicznym – tłumaczy Piotr Mazurek, Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Młodzieżowej.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod następującym adresem: https://strategiadlamlodych2.webankieta.pl/ .

Konsultacje dla województwa dolnośląskiego odbędą się 11 marca br. od godz.17:00  do godz. 20:00 poprzez platformę Zoom. Link do wydarzenia zostanie przesłany osobom zarejestrowanym.

Ostateczny termin na wypełnienie formularza to wtorek (09.03.2021),  do godz. 23:59.

– Zachęcam do obserwowania profili Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem na portalach społecznościowych, na których będziemy informować o pracach nad Strategią na rzecz młodego pokolenia, a także do nałożenia nakładki na zdjęcie profilowe na fb, dzielenia się Państwa opiniami oraz oznaczanie swojego udziału w konsultacjach za pośrednictwem hashtag`u  #KonsultacjeDlaMlodych – dodaje pełnomocnik.