Obie drużyny rozpoczęły dosyć nerwowo, ataki drużyny gospodarzy były mało przekonujące i kończyły się z reguły przed linią szesnastego metra. Zawodnicy Orła Czerna sprawiali wrażenie ekipy, która cytując klasyka – „tanio skóry nie sprzeda”. W pierwszej połowie przeprowadzili oni kilka groźnych akcji, umiejętnie rozbijanych przez defensorów drużyny ze Szklar Górnych.mecz unii szklary

Początek drugiej połowy spotkania nie zwiastował większej zmiany w grze obu zespołów. Krystian Sobczyk postanowił zmienić ten stan rzeczy, zdobywając dwie bramki w zaledwie 2 minuty – dając przy tym sygnał do zintensyfikowania ataków na bramkę Orła.

Na efekty pracy zespołu Unii nie musieliśmy długo czekać, ponieważ do 80 minuty spotkania zobaczyliśmy jeszcze dwa trafienia Michała Piechuty oraz kapitalną bramkę zdobytą przez Tomasza Madeja – piłkarza z rocznika ’08.

Liczne zmiany kadrowe gospodarzy sprawiły, iż wielu młodych piłkarzy potrzebuje czasu na aklimatyzację na tym poziomie rozgrywkowym i przeciwko doświadczonym rywalom. Najlepszym piłkarzem meczu wybrano Tomka Madeja, liczymy że kierunek obrany przez drużynę Unii Szklary Górne zaprocentuje w najbliższej przyszłości i przyniesie oczekiwane rezultaty.

mecz unii szklary

 

Wszystkie mecze naszych drużyn

Barycz Sułów 10:2 Iskra Księginice

Unia Szklary Górne 5:0 Orzeł Czerna

Ikar Miłgostowice 1:0 Unia Miłoradzice

Fortuna Obora 1:2 Sparta Rudna

Grom Gromadzyń 7:2 Huzar Raszówka

KS Kłopotów-Osiek 12:0 Dynamo Rusko

Unia Rosochata 1:2 Victoria Niemstów