Uczeń legnickiej szkoły muzycznej, mieszkaniec Raszówki – Piotrek Pączkowski zrobił prawdziwe show w piątej edycji „The Voice Kids”. Jurorzy programu:  Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron byli pod wrażeniem ogromnego talentu 13-latka. To, co wydarzyło się na scenie podczas jego występu nie zdarza się często!

Piotrek na przesłuchaniu zaśpiewał aż dwie piosenki. Jego wykonanie przeboju „Story of my life” zespołu One Direction tak zachwyciło jurorów, że poprosili go o zaśpiewanie jeszcze jednej piosenki. Nasz reprezentant, który uczy się w klasie fortepianu, zagrał na pianinie i zaśpiewał „Someone You Loved” Lewisa Capaldiego.

Piotrek ma 13 lat i chodzi do Zespołu Szkół Muzycznych II Stopnia w Legnicy do klasy fortepianu, dodatkowo uczęszcza do szkoły Broadway Musical School we Wrocławiu. Jego drugą pasją jest gra w piłkę nożną.

Jego talent muzyczny objawił się już w przedszkolu i wtedy rodzice postanowili zapisać syna do szkoły muzycznej

– Do wzięcia udziału w The Voice Kids namówiła mnie mama. To ona z tatą i bratem od początku mnie wspierali i umacniali w podjęciu tej decyzji. Za ich namową wysłałem nagrania na castingi i przeszedłem dalsze etapy. Na eliminacjach były wywiady, dużo pytań, dużo prób, dużo nagrań. Ogólnie był to szalony czas – opowiada Piotrek.

Podczas przesłuchań w ciemno wszyscy chcieli zdolnego chłopaka do swojej drużyny, on jednak wybrał Dawida Kwiatkowskiego

– To był totalny spontan, tak jakoś serce mi podpowiedziało, byłem bardzo zaskoczony tym, że wszyscy jurorzy się odwrócili, nie miałem pojęcia kogo wybrać, akurat padło na Dawida. Teraz będą bitwy , zobaczymy jak pójdzie naszej drużynie. Z Dawidem świetnie się pracuje, cała drużyna jest świetna. Od siebie dodam jeszcze, że nie wolno się bać. Jeśli ktoś czuje, że ma talent i chce wystąpić w jakimś programie i się zaprezentować to musi to zrobić bez strachu, bo jak nie spróbuje to nikt go sam nie znajdzie – dodaje Piotrek.

Jeśli chcecie pomóc Piotrkowi w nagraniu singla możecie bezpłatnie zagłosować na stronie GŁOSOWANIE NA PIOTRKA PĄCZKOWSKIEGO Wybrać Drużynę Dawida, wyszukać Piotrka i zagłosować.

Źródło: Polskapresse, www.lubin.naszemiasto.pl

Źródło: Polskapresse, www.lubin.naszemiasto.pl. Materiał źródłowy: link do strony

Fotografie: Anna Ickiewicz/PolskaPress

Cały występ zdolnego chłopaka: