W pięknej wiosennej scenerii odbyły się kolejne derby gminy Lubin: Platan Siedlce – Victoria Niemstów. Początek spotkania należał do drużyny gospodarzy, która posiadała przewagę fizyczną nad ekipą gości.

Strzelecki festiwal rozpoczął w 13. min  Piotr Pałys, kolejne trafienie w 25. min. było autorstwa Marcina Lorka. W 35. min meczu Sebastian Ozimek (Victoria) strzelił kontaktowego gola, który dawał nadzieję na korzystny wynik. Na nadziejach się jednak skończyło, kolejne bramki zdobyte przez Kamila Głąba (38. min) i Przemysława Fijałkowskiego (44. min) podcięły skrzydła młodym zawodnikom gości.

W drugiej połowie przebieg gry był podobny jak w pierwszej odsłonie meczu. Strzelecką formą popisał się Przemysław Fijałkowski, który do trafienia z pierwszej połowy dołożył jeszcze trzy celne uderzenia ( 49. 68. i 80. min). Strzelecki festiwal Platana zakończył Piotr Pałys . Ambitnie grająca drużyna gości zdobyła w 86. min bramkę po strzale Mateusza Wojtuściszyna.

Najlepszymi piłkarzami meczu wybrano Przemysława Fijałkowskiego (Platan) i Krzysztofa Pierzchałę (Victoria). Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.

Wszystkie wyniki naszych drużyn:

Sokół Jerzmanowa – Iskra Księginice 3:3

Fortuna Obora – Łagoszowianka Łagoszów 3:2