W pięknej jesiennej scenerii odbyły się kolejne derby Gminy Lubin. Początek spotkania należał do drużyny z Raszówki, która nastawiła się na sprawienie niespodzianki.

Optyczna przewaga gości trwała do zdobycia gola przez gospodarzy w 20. minucie spotkania po strzale Kamila Głąba.Od tego momentu inicjatywę przejęli gospodarze, czego efektem były kolejne bramki zdobyte przez Kamila Głąba (40. min) i Przemysława Fijałkowskiego (45. min). Po zmianie stron w 49. minucie Tadeusz Bolek (Huzar) zdobył bramkę,która dawała jeszcze nikłą nadzieję na wywiezienie z Siedlec jednego punktu. Mimo okazji strzeleckich z obu stron bramki zdobywali jednak tylko gospodarze po strzałach Przemysława Fijałkowskiego (65.min), Kamila Głąba (69. min) i Roberta Maślińskiego (89. min).

Obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko sportowe i tylko szkoda,iż mecz odbywał się bez udziału publiczności . Najlepszymi piłkarzami meczu wybrano Kamila Głąba (Platan) i Dawida Krukowskiego (Huzar). Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta Gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.

Wszystkie wyniki naszych drużyn

Iskra Księginice -Chojnowianka Chojnów 5:0 31.10.2020

Mieszko Ruszowicce – Fortuna Obora 1:1

KS Kłopotów-Osiek – Victoria Siciny 1:2

Unia Miłoradzice -Bazalt Piotrowice 3:3

LZS Buczyna – Unia Szklary Górne 2:1

Victoria Niemstów – Iskra Niedźwiedzice 4:2

Iskra II Księginice -Mewa Goliszów 13:0

Platan Siedlce – Huzar Raszówka 6:1