„Rajd cztery łapy w naszych rękach” w Zimnej Wodzie. Za nami rajd charytatywny  „Cztery Łapy w naszych rękach” zorganizowany przez Fundację Life Code oraz przyjaciół i sympatyków fundacji. Baza Rajdu znajdująca się przy świetlicy w Zimnej Wodzie, była jednocześnie punktem startowym i metą. Udało się zebrać ok. 2,7 tys. złotych. Pieniądze przeznaczone zostaną na zakup karmy i opiekę medyczną dla bezdomnych zwierząt w czasie zbliżającej się zimy.  

Trasa rajdu biegła lasami w okolicach Zimnej Wody, a jej długość wynosiła 10 km. Wzięli w nim udział miłośnicy zwierząt oraz osoby lubiące spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. To była wyjątkowo rodzinna niedziela, oczywiście wliczając w to czworonogi.

– Na rajd przybyli  m.in. dawni podopieczni fundacji. To bardzo cieszy, że porzucone i samotne psy mają swoje nowe szczęśliwe domy – mówi Karolina Lorenc, prezes Fundacji Life Code.

Trasę rajdu można przejść, przebiec lub przejechać. Dodatkowymi atrakcjami były: degustacja ciast i wypieków, pluszowe podarunki dla dzieci, loteria fantowa, nauka udzielania pierwszej pomocy zwierzętom i wspólne ognisko. W trakcie całej imprezy była prowadzana zbiórka.

– Na wielkie podziękowanie zasługuje Klub „Sfora Chojnów” za obecność, pokaz i niesamowity wykład o psach zaprzęgowych. Klub aktywnie wsparł Fundację, a ich pomoc przeznaczona zostanie na jedzenie dla naszych podopiecznych! Bardzo dziękujemy za wsparcie Urzędowi Gminy w Lubinie oraz Motoklubowi Helix, którą swoją obecnością zrobił nam wielką niespodziankę, a dodatkowo wsparł fundacyjną zbiórkę – wylicza prezes fundacji.

Osoby, które chciałyby wesprzeć fundację Life Code mogą to zrobić wpłacając pieniądze na rachunek: 36 1600 1462 1892 9455 1000 0001.

FOT. LIFE CODE/MG