„Rajd cztery łapy w naszych rękach” – to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 10 października w Zimnej Wodzie. Uczestnicząc w rajdzie – wspieramy podopiecznych fundacji Life Code, charytatywnej organizacji zajmującą się bezdomnymi zwierzętami.

Rowerem, hulajnogą lub na własnych nogach –  nie ma ograniczeń. Trasa będzie przebiegała ścieżkami leśnymi (długość trasy ok. 10 km). Można ją przejść, przejechać czy przebiec o dowolnej porze mieszczącej się w przedziale 11:00 – 14:00 (bez startu wspólnego).

– Chyba każdy wie, z jakimi problemami najczęściej borykają się fundację dla zwierzaków. Tak, to fundusze! Koszty leczeń, karm, środków czystości, opieki i wsparcia behawioralnego, ogrzewania pomieszczeń, zakupu słomy czy innych niezbędnych zimowych produktów – to tylko część wydatków, które ponosimy. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc. Nie chcemy narzekać, chcemy to zrobić na wesoło – mówią organizatorzy.

W programie imprezy charytatywny kiermasz ciast, pokaz psich zaprzęgów przygotowany przez Klub Sfora z Chojnowa, będzie również fantom, akcesoria medyczne oraz kurs pierwszej pomocy przedweterynaryjnej.

Rajd zakończy ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wszyscy uczestnicy Rajdu otrzymają pamiątkowe medale.

ZACHĘCAMY DO ZAPISÓW!!! https://tiny.pl/9r9hk

Nr konta fundacji 36 1600 1462 1892 9455 1000 0001 (w tytule przelewu proszę podać RAJD i imię i nazwisko).

Można również wpłacać darowizny na rzecz Fundacji! Pamiętajcie by dopisać #lifecodechallenge