Przedszkole im. Jana Pawła II w Raszówce z piosenką ” Żaby”  wyśpiewało drugie miejsce w koncercie finałowym IV Festiwalu Piosenki Przedszkolnej ” Dziecięce Brzmienie”. Przypomnijmy, że wcześniej w głosowaniu internetowym nasze maluchy zdobyły Nagrodę Publiczności. Raz jeszcze gratulujemy!

Podium dla naszych rozśpiewanych przedszkolaków!

Za nami Finał IV Festiwalu Piosenki Przedszkolnej ” Dziecięce Brzmienie”. Występy odbyły się w atmosferze pełnej radości i energii, a mali artyści byli cudowni i zrobili super show na scenie. Organizatorem wydarzenia  było  Centrum Działań Twórczych w Lubinie.

Jury nie miało łatwego zadania, ale ostatecznie postanowiło przyznać następujące nagrody:

• Miejsce I – Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubienie z piosenką ” Moja planeta”
  • Miejsce II – Przedszkole Gminne im. Jana Pawła II w Raszówce z piosenką ” Żaby”
  • Miejsce III – Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Lubinie z piosenką ” Ja się pytam gdzie jest wiosna”
  • Miejsce III – Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 w Lubinie z piosenką ” Żółwik, beczka i piąteczka”
  • Nagroda Publiczności trafiła do Gminnego Przedszkola im. Jana Pawła II w Raszówce

Przypomnijmy, że naszych finalistów, czyli dzieci z grupy 5-latków, były przygotowane przez Małgorzatę Stachowską – Soche i Monikę Mielniczak.  wykonywały piosenkę „Żaby”. W głosowaniu publiczności zdobyły one Nagrodę Publiczności. Za świetnie wykonaną pracę dzieci otrzymały nagrody rzeczowe , a nauczycielki podziękowania imienne.