Przegraną zakończyli przedostatni mecz rundy jesiennej w Miłoradzicach piłkarze Unii. Goście w przekroju całego spotkania byli drużyną bardziej kompletną, a gospodarze na domiar złego zagrali w osłabionym składzie z powodu kartek i kontuzji.

Mecz rozpoczął się od problematycznego rzutu karnego podyktowanego już w 7. minucie meczu. Piłkarze z Miłoradzic szybko otrząsnęli się po stracie bramki i zaczęli groźnie atakować, stwarzając sobie kilka sytuacji bramkowych.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, oglądaliśmy nadal szybkie akcje z obu stron. Wysiłki gospodarzy przyniosły efekt i w 53. minucie , Tomasz Skotnicki w zamieszaniu pod bramką GKS zdobył wyrównującą bramkę. Goście jak przystało na lidera nie zamierzali zadowalać się remisem i co chwilę przeprowadzali groźne akcje na połowie gospodarzy, efektem czego była bramka dla GKS Męcinka w 65. minucie meczu.

Miejscowi bardzo energicznie starali się doprowadzić do wyrównania, jednak zabrakło szczęścia i umiejętności aby osiągnąć upragniony remis. Obie ekipy zasłużyły na wielkie brawa za stworzenie ciekawego widowiska.

Najlepszym piłkarzem meczu wybrano Tomasza Skotnickiego (Unia). Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta Gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.

Wszystkie mecze naszych drużyn:

Mewa Kunice – Iskra Księginice 5:3

KS Kłopotów-Osiek – LZS Nowa Wieś 12:3