Unia Szklary Górne – Pogoń Góra 3:7 (2:4)Bardzo nieudanie zainaugurowali rundę wiosenną piłkarze ze Szklar Górnych. Po przebiegu spotkania można podsumować, że byli drużyną słabszą od Pogoni Góra.

Goście już w pierwszych akcjach meczu pokazali, że przyjechali po trzy punkty i po sześciu minutach prowadzili 2:0. Gospodarze otrząsnęli się po początkowych niepowodzeniach i przystąpili do odrabiania strat. Bramki Kamila Kogusa (Unia) w 8. i 38. minucie meczu dały nadzieję na korzystny wynik. Drużyna Pogoni Góra w ostatniej minucie pierwszej połowy zdobyła jednak kolejnego gola.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zasadniczym zmianom, oglądaliśmy kolejne bramki gości i ambitne próby gospodarzy na zmianę niekorzystnego wyniku. Ozdobą meczu można uznać kapitalnego gola strzelonego z rzutu wolnego w 55. minucie przez Bartosza Kocika (Unia).

Inauguracja rundy nie wypadła okazale, lecz znając ambicje piłkarzy ze Szklar Górnych można mieć pewność, iż w następnych spotkaniach pokażą swe duże umiejętności. Mecz zakończył się wynikiem  3:7 (2:4). Najlepszym piłkarzem meczu wybrano Bartosza Kocika (Unia). Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.