Powiatowo-Gminny Turniej Tenisa Stołowego dla seniorów 50+ -gra podwójnaW świetlicy sołeckiej w Oborze odbył się IV Powiatowo-Gminny Turniej Tenisa Stołowego dla seniorów 50+ w grze podwójnej. Organizatorem i sponsorem zawodów był Ośrodek Kultury Gminy Lubin.

Do zawodów zgłosiło się 16 zawodników, którzy rozegrali turniej systemem ,,ukraińskim”. Spotkania obfitowały w wiele zagrań, których nie powstydziliby się zawodowi gracze. Poziom zawodów z roku na rok Powiatowo-Gminny Turniej Tenisa Stołowego dla seniorów 50+ -gra podwójnapodnosi się, co budzi radość uczestników i organizatorów.

Każdy z uczestników otrzymał upominek, a pierwsze pięć par pamiątkowe statuetki. Radny powiatu Wojciech Dziwiński ufundował dodatkowe nagrody dla sześciu uczestników turnieju. Miłym wydarzeniem środowych zmagań przy tenisowym stole  była obecność sołtysa sołectwa Obora.

Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta gminy Lubin wręczał sołtys Krzysztof Kandut i radny Jerzy Tadla.

Końcowe wyniki:

1. Stanisław Klin \ Albert Szafrański
  2. Ewa Rosłan \ Jacek Sygieniewicz
  3. Leszek Karczewski \ Leszek Kowalik
  4. Jacek Kaliski \ Andrzej Drogosz
  5. Mirosław Majcher \ Władysław Gryga
  6. Ryszard Kwiecień \ Robert Szafrański
  7. Marian Kupiecki \ Ryszard Kraszewski
  8. Piotr Stanisławczyk \ Józef Draczyński

Więcej zdjęć można zobaczyć na facebookowym profilu gminy Lubin.

Powiatowo-Gminny Turniej Tenisa Stołowego dla seniorów 50+ -gra podwójna