Pod patronatem gminy Lubin na obiekcie sportowym im. Mieczysława Lodzińskiego w Księginicach odbył się Finał Powiatu Lubińskiego Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.  Rozgrywki mające zasięg ogólnopolski z finałem na Stadionie Narodowym w Warszawie zgromadziły w finale powiatu 9 zespołów w 3 kategoriach wiekowych: U-12M; U12K; U10K.

W kategorii U-12M wystartowały :

  • Szkoła Podstawowa nr 1 z oddziałami integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej -Curie w Lubinie;
  • Szkoła Podstawowa Jana Pawła II w Rudnej;
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krzeczynie Wielkim;
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Szklarach Górnych;
  • Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce
  • Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie;

Zespoły w kategorii U-12K:

  • Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Szklarach Górnych;
  • Szkoła Podstawowa nr 1 z oddziałami integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej -Curie w Lubinie;

Zespoły w kategorii U-10K:

  • Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce

Pierwsze miejsce w kategorii chłopców oraz pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt zajęły drużyny SP nr 1 w Lubinie. Obie drużyny awansowały do finału dolnośląskiego, który odbędzie się pod koniec maja. Gratulujemy i trzymamy kciuki za sukcesy na kolejnym szczeblu rywalizacji.

Turniej pod patronatem gminy Lubin zorganizował i przeprowadził LKS Iskra Księginice.

 

KATEGORIA, GRUPA: U12M, U10K, U12K

U12M TABELA 6 ZESPOŁÓW

LP. 1 2 3 4 5 6 PKT. BRAMKI MIEJSCE
1. SP1 Lubin X 3:2 12:0 1:1 11:0 7:0 13 34:3 1
2. SP RUDNA 2:3 X 6:0 2:0 5:0 1:0 12 16:3 2
3. SP Krzeczyn W. 0:12 0:6 X 0:4 1:0 2:4 3 3:26 5
4. SP 8 LUBIN 1:1 0:2 4:0 X 8:0 1:1 8 14:4 3
5. SP Szklary Górne 0:11 0:5 0:1 0:8 X 1:5 0 1:30 6
6. SP Raszówka 0:7 0:1 4:2 1:1 5:1 X 7 10:12 4

 

U12K – DWA ZESPOŁY

SP 1 LUBIN – SP Szklary Górne  2:1

 

U10K – JEDEN ZESPÓŁ

SP Raszówka

Boisko nr 1 Boisko nr 2
1-6 2-5
3-4 1-2 K
1-5 6-4
2-3 1-4
1-3K 5-3
6-2 1-3
2-3K 4-2
5-6 1-2
3-6 4-5

 

LISTA Drużyn U12M:

  1. SP1 Lubin
  2. SP RUDNA
  3. SP Krzeczyn W.
  4. SP 8 LUBIN
  5. SP Szklary Górne
  6. SP Raszówka

LISTA Drużyn U12K :

  1. SP 1 LUBIN
  2. SP Szklary Górne

 

LISTA Drużyn U10K :

  1. SP Raszówka