Wirtualny spacer - front budynku szkołyKoronawirus doprowadził do długotrwałej izolacji, którą szczególnie dotkliwie czują uczniowie skazani na zdalny tryb nauczania. Jednocześnie jednak zmotywował wiele osób i instytucji do rozwijania umiejętności w zakresie szeroko pojętej informatyki i poszukiwania nowych, atrakcyjnych form prezentacji. Wirtualny spacer po szkole w Krzeczynie Wielkim jest tego doskonałym przykładem. Zanim uczniowie zasiądą w szkolnych ławach mogą już teraz „pospacerować” po szkolnych obiektach.

Nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krzeczynie Wielkim, wykorzystując nowoczesne technologie, zapraszają na wersję testową wirtualnego spaceru.  Teraz każdy uczeń, rodzic czy też absolwent może obejrzeć i pokazać innym miejsca,  które są dla niego ważne. Żeby znaleźć się w tym  przyjaznym dzieciom i uczniom miejscu wystarczy kliknąć w link.

Wirtualny spacer - budynek z lotu ptakaJedno kliknięcie i można wejść do szkoły, obejrzeć znajdujące się tam sale lekcyjne, pomieszczenia, przespacerować się po przyszkolnym ogrodzie i wokół nowoczesnego boiska. Dodatkowa atrakcja to możliwość oglądania  pięknego widoku na szkolny teren z lotu ptaka, wystarczy kliknąć w symbol trójkąta, który znajduje się tuż pod menu po lewej stronie.

Zapraszamy na wycieczkę!