Piłkarze Fortuny Obora przystępowali do niedzielnego meczu z  Victorią Niemstów z ogromną chęcią udowodnienia wszystkim niedowiarkom, iż spadek z klasy A był tylko wypadkiem przy pracy.

Pierwsza połowa meczu była popisem strzeleckich umiejętności najlepszego na boisku Łukasza Kulickiego, który miał klasycznego hat-tricka już w pierwszej odsłonie spotkania. Kolejne bramki dla gospodarzy zdobyli Mariusz Kulicki (23. min) i Paweł Mikuła (38. min). Piłkarze z Niemstowa honorowego gola zdobyli po celnym trafieniu Patryka Borowczyka w 25. minucie meczu.

Po zmianie stron nadal oglądaliśmy popisy strzeleckie Fortuny Obora, miejscowi zdobyli trzy bramki po strzałach Łukasza Kulickiego (72. min) i Pawła Mikuły (82. i 89. min).

Zawodnicy obu drużyn zostawili na boisku wiele zdrowia  i za ogromne zaangażowanie należą się wielkie brawa dla obu zespołów.

Najlepszymi piłkarzami meczu wybrano Łukasza Kulickiego (Fortuna) i Patryka Borowczyka (Victoria). Nagrody i wyróżnienia wręczał wójt Gminy Lubin Tadeusz Kielan oraz sołtys wsi Obora Krzysztof Kandut.

Wszystkie mecze naszych drużyn

Iskra Księginice – Leśnik Osiecznica 3:0

Fortuna Obora – Victoria Niemstów 8:1

Unia Szklary Górna – Odra Chobienia 1:1

Unia Miłoradzice – Górnik II Lubin 4:1

Zryw Stary Łom – KS Kłopotów -Osiek 2:4

Platan Siedlce – Huzar Raszówka 1:5

Kuźnia II Jawor – Iskra II Księginice 2:3