Mieszkanka Zimnej Wody po raz kolejny triumfowała w plebiscycie Gazety Wrocławskiej na Kobiecą Twarz Regionu. Udało jej się obronić tytuł Kobiecej Twarzy Dolnego Śląska – zajęła pierwsze miejsce w Powiecie Lubińskim  oraz piąte w naszym województwie. Nasza mieszkanka starowała w kategorii – kobiety dojrzałe.

To był już 10.  plebiscyt, w którym czytelnicy Gazety Wrocławskiej celebrowali kobiecość w najlepszym wydaniu.  Z tej okazji zorganizowano  we Wrocławiu Forum Kobiecości 2024. Panie uczestniczyły w warsztatach i wykładach, poznaliśmy także finalistki plebiscytu na „Kobiecą Twarz Dolnego Śląska”.

4 lata temu Renata Sokołowska także wystartowała w tym konkursie i jej wizerunek zdobił później naszą okładkę Wiadomości Gminnych Gminy Lubin. Gratulujemy kolejnego udanego startu, nowych wrażeń, znajomości i pięknej sesji zdjęciowej.

Poniżej pozwoliliśmy sobie skopiować informacje przedstawiające sylwetkę naszej mieszkanki, publikowane w trakcie plebiscytu organizowanego przez gazetę Wrocławską.

Renata Sokołowska
Zimna Woda
Kategoria: KOBIETY DOJRZAŁE

█ Czym jest dla Pani kobiecość? To przecież nie tylko wygląd, ale i o wiele więcej – to również sposób, w jaki patrzymy na świat.
Kobiecość to sposób, w jaki patrzysz na świat. To świadomość i akceptacja własnego ciała. Macierzyństwo, rodzina i dom, śpiew ptaków o poranku, pierwsze wiosenne kwiaty na łące, delikatny powiew wiatru. Kobiecość jest dla mnie łagodnością, ciepłem i spokojem. Ogromną siłą i cierpliwością. Kobiecość to piękno wnętrza i miłość.

█ Z czego jest Pani– jak dotąd – najbardziej dumna (prywatnie lub zawodowo)?
Spełniłam w swoim życiu jedną z najważniejszych misji, jaką jest wychowanie swoich dzieci. Jestem bardzo dumna ze swoich synów, wyrośli na wspaniałych, mądrych, dobrych i przystojnych mężczyzn. Mam nadzieję, że w ich życiu dostaną od swoich partnerów życiowych tyle miłości i wsparcia, ile ja dostaję od mojego męża.

█ Jaka jest najważniejsza zasada, jaką się Pani kieruje w życiu i dlaczego właśnie taka?
Zaplanuj dobrze zanim coś zrobisz. Zawsze wkładam serce w to robię, nie sięgam wyżej niż mogę. Nie warto pędzić na oślep i tracić to, co w życiu najcenniejsze, wspinać się wysoko, nie patrząc za siebie, bo można spaść i wszystko stracić. Warto dozować, delektować się codziennością i tym, co nas otacza.

█ Czym się Pani interesuje, co sprawia Pani największą radość i dlaczego?
Moją życiową pasją jest fryzjerstwo. Uwielbiam sprawiać, by kobiety czuły się piękne i szczęśliwe. Radość mi sprawia jazda na rowerze, las, ogród, kwiaty, zwierzęta, fotografia, spacery po plaży.

█ Gdyby miała się Pani opisać trzema określeniami, jakie byłyby to określenia?
Woda, ogień, szaleństwo.