Przypominamy, że w niedzielę 28 maja odbywać się będzie VII Gminny Rajd Rowerowy. Trasę wyznaczają i dokumentują zdjęciami sami uczestnicy, wszyscy spotykają się za to na mecie przy boisku w Kłopotowie. Kto przejedzie minimum przez cztery miejscowości gminy Lubin weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród,  wśród nich jest rower!

Aby zakwalifikować się do losowania nagród należy na mecie w Kłopotowie pokazać zdjęcia z tablicami minimum  czterech miejscowości, które były na trasie przejazdu oraz wypełnić formularz konkursowy.

Organizatorzy, czyli Ośrodek Kultury Gminy Lubin zachęcają jeszcze chętnych do udziału w imprezie. Formularz zapisowy znajduje się na: stronie internetowej OKGL,  możliwy jest kontakt do organizatora także przez Messenger lub telefon 76 844 82 33.  Wydarzenie jest biletowane symbolicznymi cenami, które zawierają wiele atrakcji.

Po przejechaniu wyznaczonej przez samych uczestników trasy, należy zrobić pamiątkowe zdjęcia i spotykać się  z pozostałymi uczestnikami i organizatorami na mecie przy boisku w Kłopotowie  w godzinach od 10.00 do 16.00.

Na mecie tegorocznego rajdu przygotowano mnóstwo atrakcji:

• Mobilne Muzeum Rowerów- przejażdżka rikszą i nie tylko
  • Igloteka Lody Naturalne
  • Animki- Animatorzy Lubin
  • dmuchańce
  • poczęstunek dla każdej z zapisanych osób
  • medale i wiele więcej….

Zapowiada się świetna rowerowa zabawa, zapraszamy!