Z uwagi na wprowadzone obostrzenia i sytuację epidemiologiczną, Gminna Biblioteka Publiczna w Raszówce zaprasza na ferie online. Od 4 do 15 stycznia na  stronie internetowej biblioteki oraz na facebooku publikowane będą filmy oraz karty pracy z pomysłami do wykonania.

W ten sposób krok po kroku można będzie zobaczyć jak wykonać doświadczenie lub stworzyć np. karmnik dla ptaków. Z  biblioteką  dzieci nie będą się nudzić!  Mogą się też przekonać,  że podczas zajęć on-line nie trzeba spędzać czasu przy komputerze.

– Zainspirujemy dzieci i młodzież do wykonania samodzielnych i bezpiecznych zadań, które zostały przygotowane głównie z myślą o dzieciach, ale będzie to również okazja do rodzinnego wspólnego spędzania czasu. Zapraszamy serdecznie – mówi Wioletta Olech, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Raszówce.