Seniorki z gminy Lubin wzięły udział w pokazie i warsztatach pod hasłem  „makijaż kobiety dojrzałej”. Spotkanie odbyło się na świetlicy wiejskiej w Chróstniku, a panie zajmowały się pielęgnacją skóry, doborem kosmetyków do cery i przy tym świetnie się bawiły.

Prowadząca spotkanie Ewa Kikowska opowiedziała o pielęgnacji cery dojrzałej, wykonywała zabieg pielęgnacyjny dłoni oraz na przykładzie dwóch uczestniczek pokazała jak wykonać odpowiedni makijaż. Każda z pań miała możliwość upiększenia się według wskazówek prowadzącej.

– Dziękuję organizatorom za wcelowane spotkanie. Czas przeleciał jak błyskawica. Do domu wróciłyśmy z podkreśleniem swojej urody i w świetnym nastroju – mówiła Maria Czubak, jedna z uczestniczek pokazu.

Na koniec dwie wylosowane osoby otrzymały drobne upominki od prowadzącej. Czas umilały wszystkim rozmowy przy kawie i ciastku.

Warto dodać, że spotkanie odbyło się dzięki inicjatywie Rady Seniorów Gminy Lubin, warsztaty makijażu był bowiem jednym z punktów Planu pracy rady na 2023 r.