Odwiedziny w gminnych placówkach wychowawczychW atmosferze świątecznej radości, wójt, przewodniczący rady gminy oraz prezes gminnej spółki,  postanowili przedłużyć Mikołajki. Z ogromem słodyczy odwiedzili dziś najmłodsze dzieci w klubiku, oddziałach przedszkolnych i szkołach.

Wczoraj był niezapomniany dzień dla najmłodszych mieszkańców. W duchu wspólnoty i magii świąt, wójt oraz radni odwiedzali szkoły podstawowe oraz przedszkole, przynosząc ze sobą prezenty i uśmiechy. Zabrakło jednak czasu na odwiedziny we wszystkich placówkach, dlatego dziś je kontynuowano.

Wójt Tadeusz Kielan, przewodniczący rady Gminy Norbert Grabowski oraz Wojciech Dziwiński radny powiatowy i jednocześnie prezes PGKGL odwiedzili szkoły w Krzeczynie Wielkim, Szklarach Odwiedziny w gminnych placówkach wychowawczychGórnych i Siedlcach. Reprezentanci gminy byli również u naszych najmłodszych podopiecznych w Klubie Dziecięcym.

Dzieci z entuzjazmem witały gości i prezentowały swoje prace, laurki i występy. Była to też okazja do krótkich rozmów z najmłodszymi uczniami oraz pytania o ich marzenia świąteczne i życzenia dla Mikołaja. Słodkie upominki przekazano także do punktów przedszkolnych w Osieku, Ksieginicach i Miłoradzicach.

Te wizyty nie tylko dostarczyły dzieciom radości i słodyczy, ale wpisały się w tradycję obchodzenia świąt jako czasu, w którym warto pielęgnować wspólne wartości.

Więcej zdjęć na: facebookowym profilu gminy Lubin.