Victoria Niemstów  - KS Kłopotów-Osiek      1:1W pięknej letniej scenerii  odbyły się kolejne derby gminy Lubin pomiędzy drużynami Victorii Niemstów, a KS Kłopotów-Osiek. Spotkanie miało dla obu drużyn duże ambicjonalne znaczenie, ponieważ zwycięstwo gości przedłużało ich nadzieje na awans do klasy A.

Początek spotkania ułożył się dla przyjezdnych bardzo dobrze i już w 4. minucie meczu Maciej Zasadni skierował piłkę do bramki gospodarzy. Kolejne bramki wydawały się tylko kwestią czasu, lecz od tego momentu mecz się wyrównał.

Po stracie gola zawodnicy Victorii próbowali z kontry doprowadzić do wyrównania, lecz niewiele z tego wynikło. Po zmianie stron gospodarze po celnym trafieniu Oliwiera Hałysa (50. min) doprowadzili do wyrównania i emocje na boisku jak i na trybunach bardzo wzrosły.

Victoria Niemstów  - KS Kłopotów-Osiek      1:1Goście mimo wielu sytuacji podbramkowych nie zdołali pokonać bramkarza gospodarzy świetnie dysponowanego tego dnia Krzysztofa Zięciaka. Obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko sportowe, a wynik meczu pozostawał sprawą otwartą do ostatnich chwil.

Za ogromną wolę walki obu drużynom należą się słowa uznania.  W przerwie meczu rozegrano tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą został Konrad Puchowski. Najlepszymi piłkarzami meczu wybrano  Krzysztofa Zięciaka (Victoria) i Bartosza Cichego (KS  Kłopotów-Osiek).  Nagrody wyróżnienia w imieniu wójta gminy  wręczał radny Jerzy Tadla.

Więcej zdjęć można zobaczyć na facebookowym profilu gminy Lubin.

 

Wszystkie  mecze naszych drużyn

Miedź II Legnica   –  Iskra Księginice                   9:0

Victoria Niemstów   –  KS Kłopotów-Osiek           1:1

Sokół Krzywa   –    Fortuna Obora                          4:0

Huzar Raszówka   -Jaworzanka 1946  Jawor        0:3

Kalina Sobin   –  Unia Szklary Górne                      0:11

Unia Miłoradzice  –  Sparta Rudna                         5:0