Kup rękodzieło na święta! Razem możemy więcej! Pod takim hasłem Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza przyjaciół i sympatyków regionalnej kultury,  do dołączenia się do akcji pomocy rodzinom, które przybyły z Ukrainy i mieszkają teraz  w gminie Lubin.

Mieszkańcy już nie raz pokazali, że możemy na nich liczyć i inicjatorzy akcji są przekonani, że tym razem będzie tak samo. Chodzi o to,  aby niezwykła atmosfera przedświątecznych spotkań pojawiła się w wielu domach właśnie poprzez udział w naszej akcji zakupu wielkanocnych ozdób.

To przepiękne rękodzieło świąteczne, na które składają się ozdoby ceramiczne, materiałowe króliki, różne makramy i breloki. Stworzyli je pracownicy Ośrodka Kultury Gminy Lubin i i mieszkańcy na warsztatach. Rękodzieło jest systematycznie prezentowane w siedzibie na: facebookowym koncie OKGL i uzupełniane o kolejne pozycje.

Akcja rozpoczęła się w połowie marca i potrwa aż do świąt. Do tej pory pozyskano w ten sposób 1 500 zł. Zamówione rzeczy można odebrać w siedzibie Ośrodka Kultury Gminy Lubin przy ul. Księcia Ludwika I, 3. Ceny sprzedawanych produktów znajdują się na ich zdjęciach na Facebooku Ośrodka Kultury Gminy Lubin.

Wystarczy przesłać e-maila na kiermasz@okgminalubin.pl następujące informacje :

  • imię i nazwisko kupującego
  • numer telefonu do kontaktu
  • ilość zamawianych sztuk oraz nr zamawianego rękodzieła

oraz dokonać wpłaty na konto Ośrodka Kultury 16866900012031031429630001. Szczegóły w regulaminie, który znajduje się na stronie www.okgminalubin.pl

Czekamy na Waszą pomoc! Przypominamy, że uzbierana kwota w całości przeznaczona zostanie na pomoc rodzinom z Ukrainy zamieszkującym teren gminy Lubin.