40. Halowe Mistrzostwa Polski w ŁucznictwieW miniony weekend odbyły się  w Legnicy 40. Halowe Mistrzostwa Polski w Łucznictwie. W mistrzostwach tych łucznicy z LZS SKS Raszówka zdobyli dwa srebrne medale!

Indywidualnie medal zdobył Paweł Sidor w łukach bloczkowych mężczyzn przegrywając w finale z Łukaszem Przybylskim. Warto dodać, że jego rywal jest aktualnie najlepszym zawodnikiem w łukach bloczkowych w Polsce i jednocześnie ma 19. Pozycję na świecie w klasyfikacji  za  rok 2021.

Drugi srebrny medal wywalczyła drużyna w łukach bloczkowych w składzie: Mariusz Walada, Paweł Sidor, Gabriel Kozłowski oraz Piotr Czyrski.