W deszczowe niedzielne popołudnie byliśmy świadkami strzeleckich popisów zawodników Unii Miłoradzice. Gospodarzom wystarczyło 45 minut, aby przyjezdnym strzelić 10 bramek.

Goście przyjechali na mecz w bardzo skromnym składzie i każda kontuzja eliminowała kolejnych piłkarzy z gry. Zawodnicy Unii momentami bawili się z przeciwnikami jak z juniorami i pod bramką gości co chwilę dochodziło do sytuacji bramkowych.

Imponującym łupem bramkowym podzielili się Paweł Miśta (10. 30. 42. min), Tomasz Skotnicki (13. 26. 40. min), Piotr Gałek (24.32. min), Bartek Wójcik (43. min) oraz Kamil Głodkowski (28. min).

Po przerwie goście nie przystąpili do drugiej części meczu z powodu zdekompletowania składu i sędzia zaliczył wynik z pierwszej części gry.

Po niedzielnym zwycięstwie gospodarze umocnili się na pozycji lidera Klasy A. W przerwie meczu rozegrano tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą okazał się Miłosz Prońko z Mierzowic.

Najlepszym piłkarzem meczu wybrano Karola Rozmiarka (Unia). Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.

Wszystkie mecze naszych drużyn:

Dąb Stowarzyszenie Siedliska – Iskra Księginice 1:7

KS Kłopotów-Osiek – Iskra Niedźwiedzice 10:0

Unia Miłoradzice – Grom Gromadzyń-Wielowieś 10:0

Victoria Parchów – Victoria Niemstów 5:1

Huzar Raszówka – Krokus Kwiatkowice 3:0

Sparta Parszowice – Unia Szklary Górna 3:1

Kryształ Chocianowiec – Fortuna Obora 0:3