Zachęcamy do lektury najnowszego wydania naszego miesięcznego biuletynu informacyjnego. Stanowi on doskonałe podsumowanie pracy, działań, przedsięwzięć i inicjatyw  podejmowanych przez mieszkańców oraz urzędników w ostatnich tygodniach. To również okazja do wspomnień wielu wydarzeń.

Jednym z nich jest okładkowy materiał, czyli uroczystość wręczenia nagród w corocznym konkursie Strażak Roku. To na pewno duże wyróżnienia dla laureatów i co warte podkreślenia jedyny taki konkurs w Powiecie Lubińskim. Strażakom poświęcamy w tym numerze dużo miejsca, bowiem niedawno na powiatowym zjeździe OSP wybrano nowe władze, a od połowy stycznia nasze gminne jednostki spotykają się na zebraniach sprawozdawczych.

Warte wspomnień są także około-świąteczne inicjatywy jak Szlachetna paczka, ognisko noworoczne. Za nami także bardzo miła uroczystość wręczenia nagród Wolontariuszkom Roku.

Z nowym rokiem przyszedł czas także na nowy budżet, nowe projekty, nowe inwestycje – o tym wszystkim można przeczytać w Wiadomościach Gminnych a potem może rozwiązać krzyżówkę?

Wiadomości Gminne styczeń 2022 (PDF 3,3MB)