Tradycje Bożonarodzeniowe to wyjątkowa coroczna impreza podczas, której próbujemy smakowitych dań, śpiewamy kolędy i wchodzimy już w bajkowy klimat świąt. W tym roku wszystko jest inne więc i gminne Tradycje będą wyjątkowo w słodkim wydaniu.

Ośrodek Kultury Gminy Lubin zachęca do udziału  w konkursie kulinarnym online „Świąteczne Wypieki”.

– Chcemy aby ten przedświąteczny czas upłynął pod znakiem czekolady, maku z mnóstwem słodkości, jakim możecie obdarzyć swoje tradycyjne świąteczne wypieki. Pod świątecznym wypiekiem kryje się wiele tajemnic, a to jak je zinterpretują mieszkańcy zależy tylko od nich – mówi Magdalena Dubińska, dyrektor OKGL.

Ośrodek nie zapomniał również o kartkach świątecznych, które w tym roku można przesłać pocztą elektroniczną.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej przedświątecznej zabawy. Dajmy sobie odrobinę radości i nutki optymizmu! Zgłoszenia do obu konkursów zbierane są do 4 grudnia. Wystarczy przesłać zdjęcie swojej świątecznej kartki, świątecznego wypieku wraz z przepisem na adres: konkursy@okgminalubin.pl

Stwórzmy w tym roku magię świąt online!

Regulamin i karta zgłoszenia-Kartka Świąteczna (PDF 724 KB)

Regulamin i karta zgłoszenia-Świąteczne Wypieki- Konkurs Kulinarny (PDF 725KB)