W zamiejscowym oddziale Przedszkola im. Jana Pawła II w Raszówce trwa już uroczyste świętowanie okresu Bożego Narodzenia. Z tej okazji nauczycielki przygotowały dla dzieci małą niespodziankę przedstawiając jasełka.

Występ przybliżył najmłodszym historię narodzin Jezusa. Zaprezentowano również całą gamę polskich kolęd i pastorałek. Dzieci oglądały przestawienie z zapartym tchem i włączały się we wspólne śpiewanie.

Przedszkolaki także już wystąpiły ze świątecznymi przedstawieniami. Zaprezentowały jasełka zatytułowane „Pastorałka kolędników”. Wspólnie zaśpiewały kolędy i zatańczyły zimowo- świąteczne układy taneczne. Pojawił się nawet taniec z lampionami.

Te występy pomogły wszystkim wprowadzić się świąteczny, bożonarodzeniowy nastrój. Korzystając z okazji dyrektor Przedszkola im. Jana Pawła II w Raszówce wraz z całą kadrą składa najserdeczniejsze życzenia. Niech te Święta przyniosą nam wszystkim wiele radości i wytchnienia od codziennych obowiązków, a nowonarodzony Jezus tchnie w nasze życie nadzieję na lepsze jutro.