Dziś w Światowym Dniu Zdrowia oraz Dniu Pracowników Służby Zdrowia składamy najserdeczniejsze życzenia, podziękowania i wyrazy uznania! Apelujemy też, o jeszcze większą troskę o zdrowie swoich i najbliższych, bowiem jak mówi znane przysłowie tylko w chorobie ceni się zdrowie. Zwłaszcza w dzisiejszych, pandemicznych czasach trzeba troszczyć się o swój organizm. Bądźmy zdrowi!

Drodzy Pracownicy Służby Zdrowia

W tym wyjątkowym czasie Państwa praca, która jest pełną poświęceń służbą, nabiera szczególnego znaczenia. Odpowiedzialność, wyrozumiałość i profesjonalne podejście do cierpiących, to nieodłączne wartości Waszego zawodu. Dziękujemy za to, że z ogromną cierpliwością dbacie o nasze zdrowie i przynosicie wielu osobom ulgę w cierpieniu.

Dzień Pracownika Służby Zdrowia oraz Światowy Dzień Zdrowia niech będą okazją do złożenia wszystkim Pielęgniarkom, Lekarzom i Pracownikom służby zdrowia życzeń wszelkiej pomyślności, radości i szczęścia w życiu osobistym. Niech na co dzień otacza Was wyłącznie serdeczność i życzliwość.

Życzymy satysfakcji z wykonywanej misji, poczucia wiary i dumy z ratowania życia!

Tadeusz KielanWójt Gminy Lubin oraz Pracownicy Urzędu Gminy
Norbert GrabowskiPrzewodniczący Rady Gminy oraz Radni Rady Gminy Lubin