Sobotnia inauguracja rundy wiosennej wypadła dla drużyny Iskry Księginice bardzo okazale. Mimo wysokiego zwycięstwa nad GKS Męcinka, mecz był bardzo szalenie zacięty i tylko dzięki skuteczności, gospodarze cieszyli się z wysokiego zwycięstwa.

Pierwsza składna akcja przyniosła miejscowym prowadzenie po strzale szybkiego Kacpra Hili (3.min.). Po stracie bramki goście chcieli wyrównać straty lecz po świetnym strzale głową Piotra Karczewskiego w 28. minucie gospodarze podwyższyli stan meczu na 2:0.

Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. Po zmianie stron goście jeszcze bardziej podkręcili tempo gry i w 70. minucie uzyskali kontaktowego gola. Zawodnicy obu drużyn starali się zdobyć kolejne bramki lecz gole zdobywali już tylko miejscowi: Patryk Pilichowski (89.min.) oraz Adam Kocot (90.min.).

Trener drużyny Iskry Andrzej Wójcik po meczu nie krył zadowolenia z wyniku meczu i zapowiedział twardą walkę o kolejne zdobycze punktowe. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrano Patryka Pilichowskiego (Iskra). Nagrodę w imieniu wójta Gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.

Wszystkie mecze naszych drużyn:

Iskra Księginice – GKS Męcinka 4:1

Fortuna Obora – Viktoria Borek 0:4

Unia Szklary Górne – Dragon Jaczów 2:0

Kłos Moskorzyn – KS Kłopotów-Osiek 3:2

Park Targoszyn – Unia Miłoradzice 1:0

LZS Żelazny Most – Platan Siedlce 0 :3

Victoria Parchów – Iskra II Księginice 2:4

Zryw Stary Łom – Victoria Niemstów 3:2

Huzar Raszówka -Relaks Szklary Dolne 2:3