Niedzielny mecz toczył się w pięknej letniej scenerii. Do Raszówki zawitał lider Zryw Stary Łom. Od początku meczu widzieliśmy bardzo mądrze zorganizowane akcje gospodarzy.

Pierwszą bramkę zdobył w 20. minucie Tadeusz Bolek. Drużyna gości doprowadziła do wyrównania w 31. minucie po golu z rzutu karnego. Końcówka pierwszej połowy należała do gospodarzy, którzy po świetnych strzałach Tadeusza Bolka (41. min) i Bohdana Turheli (44. min) wyszli na dwubramkowe prowadzenie.

Po przerwie nadal oglądaliśmy ciekawe widowisko z licznymi sytuacjami podbramkowymi. W 65. minucie zawodnicy Zrywu zdobyli gola i mecz stał się jeszcze bardziej emocjonujący. W ostatnich minutach meczu obejrzeliśmy kapitalny rajd zakończony celnym trafieniem Dawida Krukowskiego, a goście odpowiedzieli bramką w ostatnich sekundach tego arcyciekawego spotkania.

Po meczu zarówno trener Tomasz Targowicz jak i działacze klubu nie kryli zadowolenia z pokonania dotychczasowego lidera. W przerwie rozegrano tradycyjny konkurs rzutów karnych,  którego zwycięzcą okazał się Paweł Plichta (Zimna Woda). Najlepszym piłkarzem meczu został wybrany Wojciech Śmieiński (Huzar).

Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta Gminy Lubin wręczali radni Marcin Nyklewicz i Jerzy Tadla.

Wszystkie mecze naszych drużyn

Kuźnia Jawor – Iskra Księginice 5:4

Iskra Niedźwiedzice – Fortuna Obora 1:7

Orzeł Mikołajowice – Unia Miłoradzice 1:1

Relaks Szklary Dolne – Platan Siedlce 1:3

Łagoszowia Łagoszów – Unia Szklary Górne 1:4

Huzar Raszówka – Zryw Stary Łom 4:3

Iskra II Księginice – Nysa Wiadrów  mecz nie odbył się

Victoria Niemstów –Płomień Michów mecz nie odbył się

KS Kłopotów-Osiek – Kryształ Chocianowiec  mecz nie odbył się