Zawodnicy Iskry KsięginiceSobotni mecz toczył się w strugach deszczu, lecz nie przeszkodziło to liderowi z Księginic do pokazania swej wyższości nad drużyną z Przemkowa. Od początku meczu widzieliśmy bardzo mądrze zorganizowane akcje gospodarzy.

Pierwszą bramkę zdobył w 13. minucie Damian Migacz. Mimo kilku okazji do zdobycia gola wynik meczu do końca pierwszej połowy nie uległ zmianie. Po przerwie Iskra przystąpiła do jeszcze bardziej energicznych ataków, których efektem były dwa gole zdobyte przez Damiana Srebrniaka (57. min) i Kacpra Hillę (59. min). Gdy wydawało się, iż kolejne bramki świetnie usposobionych tego dnia gospodarzy to tylko kwestia czasu, goście w 71. minucie zdobyli gola. Jednak zawodnicy z Księginic jeszcze mocniej podkręcili tempo gry i w 82. minucie ponownie Maciej Srebrniak wpisał się na listę strzelców. W ostatnich sekundach meczu goście zdobyli swoją drugą bramkę co jednak nie przysłania świetnego występu gospodarzy.

Oglądając sobotni mecz można dojść do wniosku, iż praca trenera Andrzeja Wójcika oraz zarządu klubu i licznych oddanych działaczy przynosi wspaniałe efekty w postaci świetnej gry oraz miejsca na czele ligi okręgowej. Najlepszym piłkarzem meczu został wybrany Damian Migacz (Iskra). Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta Gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.

Wyniki wszystkich naszych drużyn:

Iskra Księginice – Zamet Przemków 4:2

Fortuna Obora – Kłos Moskorzyn 1:8