Kolejny mecz w niższych klasach rozgrywek pokazuje jak zmienna bywa postawa drużyn. Przed tygodniem Victoria dostała „lanie” w Siedlcach, a w niedzielę zobaczyliśmy inne oblicze tej drużyny.

Gospodarze przystąpili do meczu bardzo zmotywowani przez prezesa Andrzeja Morocha. Zawodnicy z Niemstowa od pierwszych minut meczu stwarzali groźne sytuacje pod bramką gości. Bramkową kanonadę rozpoczął Jakub Polański w 28. minucie. Mimo kilku okazji wynik do przerwy nie uległ zmianie. Po zmianie stron Victoria jeszcze bardziej podkręciła tempo gry i na efekty nie trzeba było długo czekać, Piotr Polański zdobył dwa gole w 49. i 68. minucie meczu. Goście zdobyli honorowego gola w 78. minucie, lecz końcówka meczu przyniosła kolejne bramki dla gospodarzy po strzałach Miłosza Sędzikowskiego (85.min) i Dawida Sikory (88. min). Zawodnicy z Niemstowa zasłużyli na słowa uznania za doskonałą postawę w niedzielne popołudnie.

Najlepszym piłkarzem meczu został wybrany Jakub Polański (Victoria).Nagrody i wyróżnienia w imieniu Wójta Gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.

Wszystkie wyniki naszych drużyn:

Iskra Księginice – Przyszłość Prusice 2:0

Victoria Siciny – Fortuna Obora 5:2

KS Kłopotów-Osiek – Dragon Jaczów 1:3

Wilki Różana – Unia Miłoradzice 2:0

Górnik II Lubin – Platan Siedlce 5:1

Łagoszowianka Łagoszów – Unia Szklary Górne 0:5

Victoria Niemstów – LZS Nowa Wieś 5:1

Iskra II Ksieginice – Relaks Szklary Dolne 1:1

Huzar Raszówka – LZS Biała 2:6