W niedzielne chłodne przedpołudnie kibice mieli przyjemność oglądać mecz, w którym emocje narastały z biegiem gry. Początek spotkania należał do gości, którzy swą grą potwierdzali, iż są na pozycji wicelidera.

Pierwsza część skończyła się wynikiem 0:1 dla drużyny gości. Po zmianie stron Kryształ Chocianowiec w 50. minucie zdobył drugą bramkę i niewiele było na stadionie osób, które wierzyło w szczęśliwe zakończenie.

Pojawienie się na boisku na początku drugiej połowy grającego trenera Damiana Morocha odmieniło diametralnie sposób gry miejscowych. Akcje gospodarzy były bardziej przemyślane i pod bramką gości dochodziło do groźnych sytuacji.

W 61. minucie po kąśliwym strzale Damiana Morocha zrobiło się 1:2 i po kolejnych 10 minutach Patryk Borowczyk piękną główką doprowadził do remisu. Ukoronowaniem starań gospodarzy była bramka zdobyta w 80. minucie meczu przez Damiana Morocha.

Zwycięstwo Victorii może być świetnym przykładem na fakt, iż mecz trwa 90 minut i walka do końca zawsze przynosi dobre efekty. Wielkie brawa dla piłkarzy z Niemstowa za wiarę i wolę zwycięstwa.

Najlepszym piłkarzem meczu wybrano Patryka Borowczyka (Victoria). Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta gminy Lubin wręczył radny Jerzy Tadla.

Wszystkie mecze naszych drużyn

Iskra Księginice – Górnik Złotoryja 1:1

Ikar Miłogostowice – Fortuna Obora 0:5

Relaks Szklary Dolne – KS Kłopotów-Osiek 0:4

Unia Miłoradzice – Czarni Dziewiń 0:1

Unia Szklary Górne – Orzeł Czerna 2:1

Albatros Jaśkowice – Iskra II Księginice 3:0

Victoria Niemstów – Kryształ Chocianowiec 3:2