W ramach współpracy gminy Lubin  z policjantami  Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, zachęcamy seniorów do udziału w planowanym na najbliższy poniedziałek szkoleniu. Będzie ono przeprowadzone w formule „na żywo”  na platformie „Youtube Studio”.

Tematem szkolenia są „Przestępstwa na seniorach – Jak nie dać się nabrać?”. Prowadzącymi będą:

• oficer prasowy KPP LUBIN – asp. szt. Sylwia Serafin
  • z-ca naczelnika wydziału ruchu drogowego KPP Lubin – st. asp. Mariusz Kaciuban
  • policjant Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej i z-ca oficera Prasowego – asp. Krzysztof Pawlik

Szkolenie odbędzie się 12 kwietnia w godz. 9:00 – 9:30.

Zaplanowano cały cykl takich spotkań online dla seniorów i organizowane one będą co miesiąc w każdy pierwszy pracujący poniedziałek miesiąca od godz. 9:00. Następne szkolenie odbędzie się więc 10 maja.

Aby wziąć udział wystarczy wywołać poniższy link w oknie przeglądarki – najlepiej poprzez kopiuj/wklej.

Plakat promujący szkolenie