W Karczowiskach zorganizowano kolejny turniej łuczniczy. Mimo trudnych warunków atmosferycznych do rywalizacji zgłosiło się prawie 60 uczestników.

Turniej Łuczniczy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Lubin organizowany przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin rozgrywany był w czterech kategoriach.

Kolejny raz potwierdziło się, iż ta ciekawa dyscyplina sportu zdobywa coraz większe rzesze miłośników. Jerzy Dzikowski , sędzia główny zawodów w bardzo sprawny i bezpieczny sposób przeprowadził zawody.

Dodatkową atrakcją okazał się Turniej w Bule do którego zgłosiło się17 par. Zawody świetnie przeprowadził sędzia główny Tomasz Targowicz.

Wyniki Turnieju

2. Małgorzata i Mateusz Wójcik vel Jaworski – Raszówka
  3. Bogusława Smaga i Hubert Piotrowicz – Raszówka
  4. Jerzy Tadla i Marcin Nyklewicz – Krzeczyn Wielki\ Raszówka

Nagrody w imieniu Przewodniczącego Rady Gminy Lubin wręczali radny Marcin Nyklewicz, Magdalena Dubińska dyrektor OKGL oraz Dariusz Sędzikowski sołtys Karczowisk.