Turniej piłki nożnej o Puchar TymbarkuNa obiektach sportowych Iskry Księginice odbyły się eliminacje powiatowe do ogólnopolskiego finału turnieju piłki nożnej dzieci o Puchar Tymbarku U-10 , U-12 i U-8  w kategorii dziewcząt i chłopców.

Do rywalizacji przystąpiło 17 ekip w 4 kategoriach. Zawody wyłoniły najlepszą drużynę U-12 z gminy Lubin, którą okazała się drużyna Szkoły Podstawowej z Niemstowa.

Turniej piłki nożnej o Puchar TymbarkuTrzy inne  drużyny z gminy Lubin:

• SP Raszówka (U-8M),
  • SP Szklary Górne (U-12K)
  • SP Niemstów(U-12M)

zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Dzierżoniowie. Sędzią głównym turnieju był Karol Grolewski, który w sposób bardzo sprawny poprowadził zawody. Działacze Iskry Księginice przygotowali pieczone kiełbaski i napoje, które były miłym przerywnikiem podczas sportowej rywalizacji. Należą im  się ogromne brawa za perfekcyjne przygotowanie zawodów.

Turniej piłki nożnej o Puchar TymbarkuKońcowe wyniki :

U-8 M

1. SP Raszówka

U-10 M

1. SP 10 Lubin
  2. SP Siedlce
  3. Salezjańska SP

U-12 K

1. SP Szklary Górne
  2. SP Siedlce
  3. Turniej piłki nożnej o Puchar TymbarkuSP 1 Lubin
  4. SP 10 Lubin

U-12 M

1. SP Niemstów
  2. SP Rudna
  3. SP 14 Lubin
  4. SP Siedlce
  5. Społeczna SP, SP Krzeczyn Wielki
  6. SP Szklary Górne, SP Raszówka
  7. SP 1 Lubin

Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta gminy Lubin wręczali radni Marcin Nyklewicz i Jerzy Tadla. Więcej zdjęć można zobaczyć na facebookowym profilu gminy Lubin.