Już od pierwszych chwil niedzielnego meczu można było dojść do przekonania, iż mecz derbowy będzie bardzo zacięty. Początkowe minuty spotkania były bardzo nerwowe, brak było płynności w grze obu ekip. Piłkarze gości pierwsi poskromili nerwy czego efektem była bramka w 4. minucie spotkania zdobyta przez Łukasza Winiarskiego.

Stracony gol podziałał na gospodarzy szalenie mobilizująco. Piłkarze KS Kłopotów-Osiek starali się szybko odrobić straty lecz na przeszkodzie w realizacji tego ambitnego planu stanęła dobrze zorganizowana obrona gości. Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się, dalej oglądaliśmy ciekawe akcje z obu stron.

Bramki jednak zdobywali tylko goście – Tomasz Krawczyk (51. min) oraz Mikołaj Ptak (65. min). Zawodnicy obu drużyn ,,zostawili na murawie” sporo zdrowia za co należą się im duże brawa.

Najlepszym piłkarzem meczu wybrano Mikołaja Ptaka (Unia Szklary Górne) i Marcina Zwierza ( KS Kłopotów-Osiek). Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta Gminy Lubin wręczał radny Tomasz Fuczek.

Wszystkie wyniki naszych drużyn

Iskra Księginice -Pogoń Góra 5:2

Orzeł Czerna – Fortuna Obora przełożony

KS Kłopotów-Osiek – Unia Szklary Górne 0:3

Unia Miłoradzice -Kaczawa II Bieniowice 5:4

LZS Żelazny Most- Huzar Raszówka 2:13

Victoria Niemstów – Górnik II Lubin 1:3

Iskra II Księginice -LZS Biała 10:1

Platan Siedlce – Zryw Stary Łom 5:1