Na wszystkie dzieci czekają dziś wspaniałe niespodzianki. Niecodzienne wydarzenia z okazji Dnia dziecka miały miejsce także w gminnym przedszkolu i klubie dziecięcym.

W przedszkolu w Raszówce odbył się turniej sportowy. Zabawy ruchowe były ogromną atrakcją. Przedszkolaki brały udział w wielu konkurencjach, które sprawiły im wiele radości i uśmiechu. Niesamowitą frajdą były także bańki mydlane. Ten wspaniały dzień upłynął na wspólnych zabawach, tańcach i przyniósł mnóstwo radości.

Nauczycielki  z oddziału zamiejscowego w Lubinie przygotowały dla wszystkich dzieci muzyczno-teatralne przedstawienie pod tytułem „Rzepka”. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały przygody bohaterów i chętnie razem z nimi śpiewały piosenki.

–  Przedstawienie było dla wszystkich miłą niespodzianką. Występ nauczycielek okazał się absolutnie wyjątkowy i wzbudził ogromny entuzjazm wśród naszych przedszkolaków. Jakie duże było zaskoczenie dzieci, gdy wśród postaci na scenie rozpoznały swoją panią – mówi Katarzyna Foryś, dyrektor Gminnego Przedszkola

W Klubie Dziecięcym w Krzeczynie Wielkim także również przygotowano wiele atrakcyjnych zabaw dla najmłodszych.

Wszystkie dzieci otrzymały pyszny, słodki poczęstunek oraz czekoladę. Smakowite łakocie  wprawiły je w wyjątkowy nastrój. W tym dniu nie zabrakło prezentów, które dzieci lubią najbardziej czyli zabawek. Wręczyła je najmłodszym w imieniu wójta dyrektor przedszkola.

 

Drogie Dzieci

Na ten dzień z niecierpliwością czekacie od dawna i trudno się dziwić, bo przecież to jedno
z najprzyjemniejszych świąt w roku. Z okazji Dnia Dziecka życzę Wam z całego serca,
by każdy z 365 dni roku był wyjątkowy, by otaczali Was tylko dobrzy ludzie, by spełniały się Wasze marzenia i plany.

Pamiętajcie, że my dorośli zawsze jesteśmy obok, by Was wspierać, podpowiadać i pomagać.

Życzę szalonej zabawy, niezapomnianych wrażeń i prezentów, które przyniosą radość
i wywołają uśmiech na Waszych twarzach!

Tadeusz Kielan Wójt Gminy Lubin