Już w najbliższą sobotę 16 września na obiektach sportowych Górnika Polkowice rozpocznie się VII Turniej Piłkarski o Puchar Związku Pracodawców Polska Miedź. Honorowy Patronat nad turniejem objął Krzysztof Kubów, szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów RP.plakat turnieju o puchar zwiazku miedzi

Pierwsze mecze rozpoczną się już o godz. 10 w pobliżu stadionu sportowego w Polkowicach, przy ul. Kopalnianej 4.

-Wierzymy, że udział w turnieju pozwoli nie tylko rozwijać sportowe pasje, ale także nawiązać nowe kontakty biznesowe i budować silne relacje z innymi przedstawicielami branży – mówiła Marta Wisłocka, prezes Związku Pracodawców Polska Miedź.

Tradycyjnie podczas zawodów nie zabraknie sportowej rywalizacji i solidnych drużyn, które nastawione są tylko na zwycięstwo. O tym, że zawodnicy bardzo profesjonalnie podchodzą do tych zawodów, świadczą ostatnie edycje, w czasie których nikt się nie oszczędzał.

O puchar wśród drużyn VIP powalczą przedstawiciele Związku Pracodawców Polska Miedź, służb mundurowych, samorządowców oraz księży. Natomiast o podium w turnieju głównym walczyć będzie 18 drużyn:

 1. KGHM ZANAM
 2. Energetyka
 3. Pol – Miedź Trans
 4. Gmina Lubin
 5. Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa
 6. NSZZ „Solidarność” przy ZG Polkowice – Sieroszowice
 7. ZG Lubin
 8. ZG Rudna
 9. Starostwo Powiatowe w Legnicy
 10. Huta Miedz Legnica
 11. Zakłady Wzbogacania Rud
 12. Mine Master
 13. Profestal
 14. Zakład Hydrotechniczny
 15. Mercus Logistyka
 16. Gmina Polkowice
 17. Huta Miedzi Głogów (2 drużyny).

Sponsorami wydarzenia są: KGHM ZANAM, Lubinpex, RUKA projekt, Energetyka, PCUZ, Staropolanka oraz Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej WPEC w Legnicy.