Przez pierwsze minuty spotkania Platan Siedlce zawzięcie atakował gospodarzy, choć grał w dziesiątkę. Temperatura 33 stopni nie sprzyjała grze. Zmasowany atak nie był jednak dobrym pomysłem, ponieważ goście szybko wyczerpali siły i w 37. minucie zawodnicy Huzara  po składnej akcji wygrywali już 1:0 , gola strzelił Maciej Mazur.

Gospodarze poszli za ciosem i dwie minuty później bramkę na 2:0 strzelił Radosław Targowicz. W 44. minucie najmłodszy zawodnik Adam Krukowski podwyższył wynik na 3:0. Chwilę później, bo w 45. minucie gola na 4:0 strzelił Krzysztof Klementowicz.

Druga połowa rozpoczęła się spokojnie, ale zawodnicy Huzara nie chcieli zakończyć meczu z 4 bramkową przewagą i w 65. minucie Radosław Targowicz ustrzelił dublet wyprowadzając zespół na 5 bramkową przewagę.

Goście nie poddawali się i cały czas atakowali, w 68. minucie bramkę na 5:1 strzelił Konrad Kowalik. Platan zawzięcie próbował wyrównać straty i w 75. minucie udało im sie strzelić na 5:2,  do bramki trafił Konrad Nowak.

Zawodnicy Huzara czując dobrą passę nie chcieli tego meczu tak zakończyć. W 86. i 88. minucie podwyższyli wynik na 7:2, gole strzelili Dawid Wrzesiński i Marcin Nyklewicz.

Spotkanie kilkukrotnie było przerywane przez arbitra aby zawodnicy mogli uzupełnić płyny oraz schłodzić się pod kurtyną wodną. Najlepszymi zawodnikami meczu zostali: Adam Krukowski z Raszówki oraz Janusz Paszkowski z Siedlec. Upominki od wójta Tadeusza Kielana wręczył radny Marcin Nyklewicz.