Policjanci wydziału dochodzeniowo – śledczego lubińskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do jednej z piwnic na terenie miasta. Kamera monitoringu jednego ze sklepów zarejestrowała mężczyznę, który robił zakupy, mając przy sobie część skradzionego mienia. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia, prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci lubińskiego wydziału dochodzeniowo – śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do piwnicy na terenie miasta. Do zdarzenia doszło pod koniec 2021 roku.

Policjanci dotarli do monitoringu jednego ze sklepów, w którym mężczyzna mający część skradzionego mienia, robił zakupy. To on może mieć związek z przedmiotowym zdarzeniem.

Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęć lub posiada istotne informacje, mogące pomóc i przyczynić się do ustalenia jego tożsamości – proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie pod całodobowym numerem telefonu 47 87 432 00 lub w formie elektronicznej: kpp@lubin.policja.gov.pl – powołując się na liczbę dziennika RSD – 1882/2021