Babcia i  Dziadek odgrywają bardzo ważna rolę w życiu każdego dziecka, bo kto lepiej pocieszy, przytuli, upiecze szarlotkę… Dlatego chyba nikomu nie trzeba przypominać o tych wyjątkowych, pięknych dniach. 21 i 22 stycznia obdarzamy Babcie i Dziadków wyrazami szacunku i szczególnymi dowodami miłości.

W Gminnym Przedszkolu w Raszówce dzieci od najmłodszych lat uczą się pięknie recytować, śpiewać, a takie wyjątkowe dni są doskonałą okazją do zaprezentowania swoich talentów.  Z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

– Dzieci wraz z nauczycielkami włożyły dużo serca i zaangażowania w przygotowanie uroczystości – podkreśla Katarzyna Foryś, dyrektor Gminnego Przedszkola w Raszówce.

W tym wyjątkowym  dniu wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy zdrowia, radości i samych szczęśliwych dni spędzonych z wnukami!

Fotorelacja z przedstawienia dedykowanego Babciom i Dziadkom!