W najbliższy czwartek już od godziny 12.00 do 16.30 można będzie dokonać spisu, w specjalnie organizowanym mobilnym punkcie w Gorzycy. To dodatkowe dwie godziny dedykowane osobom , które mają problem ze spisaniem się w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań.

Zachęcamy do odwiedzin Mobilnego Punktu Spisowego, który tym razem zorganizowany zostanie w Gorzycy.  Można będzie skorzystać z fachowej pomocy  rachmistrzów Urzędu Statystycznego oraz pracowników  Urzędu Gminy w Lubinie, którzy udzielą wszelkich informacji dotyczących spisu.

Mobilny Punkt Spisowy odwiedzi Gorzycę 29 lipca 2021 r. Będzie do dyspozycji mieszkańców w godz. 12.00 – 16.30 w miejscowej świetlicy.

W Mobilnym Punkcie Spisowym, który zorganizowany został w miejscowości Obora w gminie Lubin spisało się ponad 50 osób.

Przypominamy, że udział w NSP jest obowiązkowy. Podstawową formą jest samospis internetowy. Metody uzupełniające to: spis przez telefon, poprzez infolinię spisową, wywiad z rachmistrzem lub właśnie wizyta z Mobilnym Punkcie Spisowym.

4 sierpnia 2021 r. Mobilny Punkt Spisowy odwiedzi Zimną Wodę. Będzie można dokonać spisu także w świetlicy w godzinach 14.00 – 16.30