Serdecznie zapraszamy na drugą edycję projektu Gambit. Jest on skierowany do  dzieci i młodzieży od lat 5 do 15 lat z terenu gminy Lubin.  Zajęcia gry w szachy są bezpłatne.

Szachy to królewska gra odgrywająca istotną rolę w nabywaniu i kształtowaniu wielu umiejętności wykorzystywanych przez człowieka w ciągu całego życia. Rozpoczęcie nauki gry w szachy już w przedszkolu wpływa wszechstronnie na rozwój dzieci.

To doskonałe narzędzie stymulujące rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka, kształtujące jego osobowość i pozwalające na rozwój twórczego potencjału, który drzemie  w każdym młodym człowieku.

Zajęcia odbywać się będą  raz w tygodniu dla każdej grupy i  prowadzone będą przez doświadczonego trenera z wieloletnią praktyką na terenie gminy Lubin w miejscowościach: Raszówka, Siedlce, Obora.

Zapisy oraz więcej informacji pod numerem telefonu:  76 840 31 31 lub mailowo: senkow@ug.lubin.pl