Jeszcze przed obostrzeniami i izolacją, po raz siódmy w świetlicy wiejskiej w Raszówce, młodzi uczestnicy mogli zaprezentować swój kunszt aktorski. Ze względu na panującą epidemię koronawirusa, niektórzy uczestnicy skorzystali z możliwości przesłania nagrania.

W iście kameralnej  atmosferze, każdy z młodych aktorów zaprezentował się na scenie, którą dopełniały kostiumy i pomysłowa scenografia. Młodzi artyści stworzyli niezwykłe przedstawienia, proponując różne formy teatralne kształtujące wyobraźnię i ekspresję.

Podobnie jak w poprzednich edycjach i tym razem jury nie miało łatwego zadania. Młodych aktorów podzielono na dwie kategorie wiekowe. W grupie młodszej  pierwszą nagrodę otrzymała Natalia Kołacz. Jury postanowiło uhonorować nagrodami również Natalię Kozę oraz Zuzannę Kot.

W grupie starszej przyznano dwie równorzędne nagrody główne, które trafiły do Kaliny Tryniszewskiej i Szymona Wilka. Nagrody otrzymały również Martyna Buchowska i Emilia Buchowska.

Gratulacje dla wszystkich uczestników, a także opiekunów. Ośrodek Kultury Gminy Lubin dziękuje za udział i do zobaczenia w przyszłym roku!