Obchody Dnia DzieckaDziś jeden z najwspanialszych, najradośniejszych dni – Dzień Dziecka. Od kilku już dni w gminie Lubin organizowane są liczne zabawy i festyny zarówno w sołectwach, jak i w gminnych placówkach. Ze specjalnym upominkiem, życzeniami i słodyczami wójt Tadeusz Kielan odwiedził dziś najmłodsze maluchy z Klubu Dziecięcego.

Wymalowane buzie, radosne uśmiechy, nowe zabawki i ogrom smakołyków – dziś dzieci mają swoje święto i nikt nie śmiałby ograniczać im przyjemności. W Klubie Dziecięcym to rodzice przygotowali specjalne deserki, smakołyki i słodkości z okazji święta dzieci. Kilka dni temu najmłodsi podopieczni z gminnych placówek sprawili mnóstwo radości swoim rodzicom śpiewając piosenki i deklamując pierwsze wierszyki. Zaprezentowali je dziś także przed wójtem, który je rano odwiedził.

– Bądźcie zdrowe, kochane, szczęśliwe i niech niczego wam w życiu nie brakuje. Nadajecie radość i miłość naszemu życiu  – mówił wójt Tadeusz Kielan, witając się z każdym dzieckiem.

Dzieci się przedstawiały, opowiadały o sobie i z przyjemnością pozowały do licznych zdjęć.  W prezencie dostały słodycze i nowe zabawki.

Więcej zdjęć na: facebookowym profilu gminy Lubin.

Obchody Dnia Dziecka