Plakat reklamujący konkursAgencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zorganizowała  dla Kół Gospodyń Wiejskich z województwa dolnośląskiego przedświąteczny konkurs. Zostały jeszcze dwa dni na przygotowanie i sfotografowanie pięknych choinkowych ozdób. Do wygrania sprzęt AGD.

ARiMR powołana w celu wspierania rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich, chce tym razem poprzez konkurs docenić i uhonorować wyróżniające się Koła Gospodyń Wiejskich, które działając aktywnie na rzecz lokalnych społeczności, tak bardzo przyczyniają się do pielęgnowania kultury i tradycji ludowej, a także rozwoju lokalnej przedsiębiorczości.

Konkurs polega na własnoręcznym wykonaniu zestawu trzech ozdób choinkowych, które nie przekraczają 25 cm w najdłuższym miejscu oraz są jednorodne tematycznie, stylistycznie ze sobą powiązane i wykonane z podobnych materiałów. Ozdoby choinkowe powinny być na tyle lekkie oraz zaopatrzone w solidnie przymocowany element, aby dało się je powiesić na gałązce choinki. Każda praca powinna mieć przymocowaną w trwały sposób wizytówkę z nazwą koła gospodyń wiejskich.

Na prace organizatorzy czekają do 18 grudnia 2020 r. , wyniki ogłoszą do 22 grudnia 2020 r.

Dla najlepszych prac przewidziano atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu AGD.

Regulamin wraz z wymaganymi załącznikami dostępny jest  na stronie internetowej  ARiMR.