Do nowoczesnych gminnych obiektów sportowych można już doliczyć dwa przebudowane boiska sportowe w miejscowościach Składowice i Czerniec. Efektem wykonanych robót są  wielofunkcyjne boiska sportowe o nawierzchni poliuretanowej.

Obiekt w Czerńcu ma długość 30,8 m i szerokość 14,8 m, boisko w Składowicach ma wymiary 30 x 15 metrów.

Oba boiska wyposażone zostały w niezbędne urządzenia przeznaczone do gry w piłkę ręczną, piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę i tenisa ziemnego. Zamontowano również ogrodzenie i piłkochwyty oraz elementy małej architektury, w tym tablice z regulaminami użytkowania, kosze na śmieci i ławki młodzieżowe.

Inwestycja w Składowicach kosztowała 181 582,49 zł, natomiast w Czerńcu koszty zamknęły się rozliczeniem w kwocie 189 435,49 zł.