Takiej imprezy jeszcze u nas nie było! Przed nami koncert muzyki bluesowo – rockowej, przy udziale gitarzysty zespołu Perfect! W programie jest występ zespołu Midnight Blues oraz support grupy młodzieżowej z balladami rockowymi.

To będzie niesamowita okazja aby spędzić piątkowy wieczór przy znanych, ulubionych kawałkach bluesowo-rockowych.

Zapraszamy 12 maja do Osieka (ul. Miedziana 69) na godzinę 18:00. Wstęp jest wolny ale obowiązują zapisy.

Midnight Blues to formacja założona w Lubinie w grudniu 2007 r., choć obecny skład skrystalizował się w 2015 roku. Muzyka zespołu to szeroko rozumiany blues a także rock, soul i funky. Zespół tworzą doświadczeni muzycy, o nieograniczonej muzycznej wyobraźni, często grający w otwartej formie. To oznacza, że muzyka jest tworzona „tu i teraz” – to muzyka duszy i serca.

Koncerty Midnight Blues to dawka płynącej ze sceny, pozytywnej energii,  którą muzycy przekazują swojej publiczności.

Członkowie zespołu to konglomerat  lubińskich muzyków, mających za sobą spory bagaż różnych doświadczeń estradowych w Polsce i zagranicą. Wielu z nich wróciło do koncertowania po wielu latach nieobecności na scenie. Z dużymi sukcesami zespół brał udział w licznych festiwalach i przeglądach bluesowych i rockowych.

Zapraszamy na koncert!