W niedzielę 18 lipca o godz. 14.00 w Raszowej na fosie, odbędą się Gminne Zawody Kajakowe. Do udziału zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy, bez względu na wiek!

Fosa znajduje się za świetlicą w malowniczym parku okalającym ruiny dawnego pałacu.  Zawody odbędą się w kategoriach: mężczyźni, kobiety, pary, dziecko i rodzic na trasie liczącej około 600 metrów.

Oprócz zawodów kajakowych czeka na wszystkich turniej gry w boulle i rozgrywki szachowe, bowiem w czasie trwania zawodów odbędzie się również kolejna tura Turnieju Szachowego.

Poprzednia edycja, podczas Spartakiady dla Seniorów Gminy Lubin w Gorzycy, zgromadziła rzeszę wielbicieli „królewskiej gry”. Mamy nadzieję, że pasjonaci szachów po raz kolejny spędzą z nami niedzielne popołudnie.

Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie Ośrodka Kultury Gminy Lubin lub w dniu zawodów. Zapraszamy do aktywnego spędzenia niedzieli razem z nami!

REGULAMIN KAJAKI (DOC 45 KB)

KARTA ZGŁOSZENIA KAJAKI poniżej 18 lat (doc 38 KB)

Karta Zgłoszenia KAJAKI Dorośli (DOC.38 KB)